Андрій Кожем’якін: закликаю вболівальників стежити за півфіналами Сyber Суперліги Парі-Матч

Перший в історії турнір Сyber Суперліги Парі-Матч вийшов на фінішну пряму. Залишилося четверо гравців, які в суботу, 25 квітня, зійдуться в півфінальних поєдинках. Зіграє на цій стадії Андрій Кожем’якін – представник БК Запоріжжя. Прес-служба клубу поцікавилися про його захоплення комп’ютерними іграми, майбутнього суперника у півфіналі та статус головного фаворита.

– У комп’ютерні ігри почав грати з дитинства, тоді були дуже популярними комп’ютерні клуби і я був не виключенням. Грали в основному в Counter-Strike, а от в NBA я почав грати приблизно в 10 класі, коли переїхав до Маріуполя. Ми збиралися з хлопцями і влаштовували поєдинки один проти одного. Це не є моїм хобі, скоріше, просто бажання приємно провести час з друзями.

Перед турніром Сyber Суперліга Парі-Матч особливо ніяких цілей не ставив: хотілося насамперед отримати прекрасні емоції. Під час ігор якогось мандражу немає. Я налаштований отримувати задоволення від гри. Стосовно того, що букмекери називали мене фаворитом до початку Сyber Суперліги Парі-Матч, вважаю, це через те, що вони бачили наші ігри напередодні турніру. Десь тиждень ми грали між собою, тестували, як усе буде відбуватися. Мабуть через це було певне розуміння наших можливостей, ніякої іншої інформації у них просто не було.

Вихід до півфіналу – це вже високе досягнення. Тепер я зіграю проти В’ячеслава Петрова з Київ-Баскета. Бачив його кілька ігор, можу з упевненістю сказати, що він хороший гравець і у нього класна команда. Не дарма він у попередньому раунді не залишив жодних шансів Максиму Закурдаєву. Будуть цікаві матчі, закликаю всіх стежити за півфіналами Сyber Суперліги Парі-Матч.

Джерело – ФБУ