Андрій Кожем’якін виборов третє місце в Cyber Суперлізі Парі-Матч

Захисник Запоріжжя Андрій Кожем’якін виборов третє місце в першому кібер спортивному баскетбольному турнірі – Cyber Суперлізі Парі-Матч. У серії за третє місце він здолав захисника грецького Промітеаса Олександра Липового.

Для загальної перемоги Кожем’якіну вистачило двох матчів. У першому більшу частину часу боротьба була рівною за незначної перемоги Кожем’якіна. Липовий на останніх хвилинах поєдинку перехопив ініціативу і зміг вийти вперед на останніх хвилинах. Однак кілька наступних помилок дозволили Кожем’якіну вирвати перемогу.

У другій зустрічі гравець Запоріжжя впевнено пішов вперед з перших хвилин. Однак Липовий знову зумів вирівняти гру. Та все цього разу Кожем’якін впевненіше відіграв на заключних хвилинах, забезпечивши другу перемогу.

Cyber Суперліга Парі-Матч28 квітняСерія за 3 місце.

Олександр Липовий (Бостон) — Андрій Кожем’якін (Даллас) – 0:2 (68:71, 54:62).

Cyber Суперліга Парі-Матч28 квітня – Фінал

В’ячеслав Петров з Київ-Баскета став переможцем першого кібер спортивного баскетбольного турніру – Cyber Суперліги Парі-Матч. У фінальній серії він здолав одноклубника Юрія Кондракова.

Для загальної перемоги Петрову знадобилося три матчі.

В’ячеслав Петров (Лейкерс) — Юрій Кондраков (Юта) – 2:1 (60:65, 70:61, 72:52).

Нагадаємо, всього в дебютному турнірі Cyber Суперліги Парі-Матч взяли участь 12 українських професіональних баскетболістів.

ВІДЕО