Чемпіони четвертий рік поспіль

23-24 березня у м. Суми пройшов фінал обласних змагань з баскетболу серед юнаків в залік ХХV обласних спортивних ігор школярів. До фіналу вийшли чотири команди: Сумський, В-Писарівський, Білопільський та Кролевецький райони. Команда Кролевецького району впевнено виборола ПЕРШЕ місце, хлопці не програли жодного матчу. Хлопці довели, що Кролевецький район не просто так четвертий рік поспіль перемагає на обласних змаганнях. Виграти один раз обласні змагання це вже мрія кожного району Сумської області. Тому наша команда приклала неабияких зусиль щоб підтвердити чемпіонство! Що ще сказати? Браво!

Федерація баскетболу Сумської області створили ідеальні умови на змаганнях в Сумах: безкоштовне проживання в готелі “Олімпійський”, тренінг з баскетболу для учасників змагань від провідних тренерів України, яскрава церемонія нагородження.

Ми вітаємо наших переможців! Вітаємо вчителів фізичного виховання Задорожного Євгена та Помазана Олександра, які були разом з командою!
Склад команди: Лубенець Кіріл (СШ №1), Оболоник Дмитро (СШ №1), Лавриненко Дмитро (СШ №1), Цвєтков Назар (СШ №1), Противень Ярослав (СШ №1), Бородюк Олександр (СШ №3), Сєчкар Максим (СШ №3), Лук`янов Владислав (СШ №3), Нездименко Євген (ЗОШ №5), Матеко Ігор (Обтово), Татарін Євген (Ярославець).

Фото – https://vk.com/basket_sumy_ua?z=album-102316920_242738507