Відкриття літнього баскетбольного сезону у Тростянці

30 квітня змаганнями серед учнів шкіл міста було відкрито літній баскетбольний сезон у м. Тростянець. Захід відбувся у міському парку ім. П.І.Чайковського на збудованому в кінці 2016 року сучасному баскетбольному майданчику.
Як зазначив на відкритті свята Президент федерації баскетболу Сумської області – Роман Петренко, задачею влади, бізнесу та громадянського суспільства є, в тому числі, створення сприятливих умов для занять фізичною культурою і спортом. А побудова в м. Тростянець унікального для всієї Сумської області майданчика говорить про те, що в районному центрі цими питаннями опікуються.
Заступник міського голови м. Тростянець Оксана Заяць для сайту basket.sumy.ua повідомила, що баскетбольний майданчик – це лише один з етапів благоустрою міського парку. Далі працюватимуть над облаштуванням прилеглої території, роздягалень та встановленням трибун.
На запрошення організаторів у спортивному святі взяла участь баскетбольна команда Сумського державного університету разом з групою підтримки – танцювальним колективом «Сузір’я». Хлопці з БК «СумДУ» порадували учасників та гостей заходу показовими виступами, а дівчата з групи підтримки – запальними танцями.
А в рамках конкурсу «Краща школа» відбулися змагання серед школярів міста. У підсумку перемогла школа № 5, срібними призерами стали учні школи № 2, бронза дісталася вихованцям школи № 3.

Фото – https://vk.com/basket_sumy_ua?z=photo-102316920_456240239%2Fwall-102316920_1256