ЗНТУ (Запоріжжя) – СумДУ (Суми) 103-82

У Студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк визначився ще один півфіналіст серед чоловічих команд.

У Запоріжжі команда місцевого національного технічного університету вдруге перемогла Сумський державний університет – 103:82. Господарі вже до перерви набрали 19 очок переваги. За третю 10-хвилинку гості відіграли 9 балів, та на більше сил не вистачило. У першому поєдинку також сильнішими були запоріжці – 73:70. То саме вони продовжують боротьбу.

Раніше до півфіналу вже вийшла команда Класичного приватного університету з Запоріжжя.

СБЛУ-2017. 1/4 фіналу. 15.05.2017 (18:00). (м. Запоріжжя).

ЗНТУ (Запоріжжя) – СумДУ (Суми) 103-82 (26-17, 29-19, 23-32, 25-14).

ЗНТУ: Биков Вадим – 21, Мясоєдов – 21, Биков Віталій – 19,  Кондраков – 19, Теряник – 9, Морозов – 8, Міхеєв – 6.

СумДУ: Кожемякін – 28, Стародуб – 22, Ігнатченко – 16, Заяць – 8, Горовой – 6, Торба – 2.

Відео матчу – очікується.

Цим матчем команда СумДУ завершила сезон. Тепер на команду очикують матчі Ліги Сумщини.