Сумські стрітболісти стали другими на Полтавщині

3 червня 2017 року у селі Глоди (Полтавська обл.) пройшов турнір зі стрітболу у рамках змагань USL 3×3. У турнірі взяла участь 21 команда серед яких було дві з м. Суми: “Суми” та “Podliva”. Команди були розділені на 5 груп.

Наші команди потрапили до однієї відбіркової групи. В першій грі “Суми” перемогли “Suns” 12-4, а “Podliva” у важкій боротьбі поступилась “Alt-J” 9-10. У другому турі групового етапу  “Podliva” перемогла “Suns” 13-10, а “Суми” зустріли опір від “Alt-J”, але всеж-таки святкували перемогу 9-8.  В третій грі сумські команди зустрілись між собою, де “Суми” знищили “Podliva” 18-1. Таким чином, “Суми” здобули перше місце у групі і путівку у плей-офф, а “Podliva” з однією пермогою розташувалась на третьому місці в групі і 13 у загальному рейтингу.

Склади команд:

“Суми”: Максименко Анатолій, Каляев Іван, Кожемякін Андрій, Лемешевський Олександр.

“Podliva”: Сілантьев Стас, Близнюк Євген, Горовий Ігор, Орлов Євген.

На шляху до фіналу сумські стрітболісти спочатку у 1/4 фіналу перемогли “Ураган update” 11-8, потім у півфіналі познущались над першим номером за рейтингом у турнірі – “KR City” 21-8.

У фінальній грі “Суми” грали з “Бомжами” (2 команда рейтингу), де поступились з рахунком 14-20. У підсумку “Суми” заробили 85 очок для свого рейтингу.

Результати ігор

Турнірна таблиця

Плей-офф

Підсумкова таблиця (рейтинг)

Календар змагань 2017 року