Стрітбол на Олдиші

Вперше в спортивній історії ПАТ «Сумихімпром» проведені змагання із стрітболу на баскетбольному майданчику санаторію-профілакторію «Олдиш».

Баскетбольні ігри для хіміків – не новина, серед працівників підприємства чимало любителів цього виду спорту. Але звичайному чемпіонату з баскетболу на підприємстві знайшлася альтернатива – стрітбол (англ. Streetball – вуличний баскетбол). Дві команди по три людини грають на корті розміром в половину баскетбольного майданчика, забиваючи м’яч в одне і те ж кільце. У команді 4 гравці (3 основних і 1 запасний). Час гри – 10 хвилин. До слова, стрітбол внесли до списку олімпійських ігор.

Ініціатива провести такі змагання на баскетбольному майданчику Олдиша належить самим гравцям. Ранок суботи виявився чудовим днем для спортивної хімпромівської прем’єри. Спробувати себе в стрітболі вирішили 5 команд: заводоуправління, ЦГС, ОЦДТ, РБЦ, ЦЦ КВПтаА. Грали за круговою системою, а потім змагалися за призові місця. Спочатку найкращих результатів досягла команда «титанівців». В фіналі вони зустрілися з головними своїми суперниками – баскетболістами ЦЦ КВПтА. «КіПовці» продемонстрували ефектну гру з переможним рахунком 12-10 і здобули титул переможців змагань. До складу команди переможців увійшли: Олег ПОНОМАРЬОВ, Павло МАТВЄЄВ, Олексій БЕГМЕНКО. Бронзовим призером змагань стала команда ЦГС, яка обійшла РБЦ з рахунком 8-5.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями й кубками та щирими оваціями вболівальників! Задоволення від гри отримали як глядачі, так і всі учасники змагань. Динаміка стрітболу змушувала триматися в тонусі спортсменів та тримала на хвилі інтересу аудиторію вболівальників. Тож, можна сміливо сказати, що спортивний дебют для хіміків пройшов вдало!