100-річчя коледжу відзначили баскетболом (+відео)

До ювілею заснування Машинобудівного коледжу СумДУ випускники закладу зіграли в баскетбол.

Товариська зустріч у Машколеджі зібрала різні покоління випускників-баскетболістів. Від 1978 року випуску й до 2016.

Гравців розподілили на дві команди. Змагання – не просто звичний баскетбол, а й дружня зустріч колег по команді.

Андрій Федорченко, учасник турніру, говорить: «Машколедж для мене залишив багато вражень, багато емоцій. У першу чергу, це, звісно, баскетбол, це мій тренер Ігор Дунаєв, який завжди допомогав, підказував. І, звісно, він дав мені великий досвід, поштовх далі у житті, в баскетболі».

Ігор Олександрович  був наставником чоловічих команд понад 40 років.

Ігор Дунаєв, тренер з баскетболу, каже: «Я радий, що вони всі зібрались. Кращі випускники, кращі гравців, які захищали коледж на міських, обласних, республіканських змаганнях, раніше виступали на всесоюзних. По грі, бачу, що вони втратили у класі. Раніше грали у першій лізі. Зараз є Ігнатченко – грає у Вищій лізі. Я рад, що вони не забули баскетбол».

Попри те, що зустріч товариська, дух суперництва був присутнім. Спочатку рівна боротьба й рахунок. Але потім, команда більш досвідчених гравців вийшла вперед й виборола перемогу.

Геннадій Рудомет , учасник турніру, говорить: «Баскетбол не стоїть на місці. Слава Богу, він розвивається. Сподіваємось, що у нас буде не тільки Вища ліга, а й Суперліга повернеться. Але ми вже минуле покоління. Ми можемо тільки підтримувати й виховувати нове. Був приємно здивований. Давно не проводили, дуже приязно зустріти старих знайомих, із якими грали, тренувались, вчилися».

UA:Sumy