Сумський будівельний коледж – переможець міських змагань з баскетболу серед дівчат

З 28 по 30 листопада на майданчику машинобудівельного коледжу пройшли міські змагання з баскетболу серед дівчат, які навчаються у ВНЗ 1-2 р.а.

У змаганнях взяли участь три команди: Сумський будівельний коледж, коледж СНАУ та господарі – Сумський машинобудівельний коледж. Третю сходинку змагань зайняла команда коледжу СНАУ, яка в обох іграх відчутно поступилась своїм суперницям. Так спочатку дівчата з будівельного коледжу обіграли коледж СНАУ з рахунком 4-34, а потім “машинобудівельники” не залишили шансів суперницям, у підсумку рахунок 5-40.

“Родзинкою” змагань став матч за перше місце між “будівельниками” та “машинобудівельниками”.

З перших же хвилин матчу дівчата з “машколеджу” заволоділи перевагою та пішли у відрив. Після першої чверті рахунок був 7-2 на користь господарів. У другій десятихвилинці вдала гра у захисті і влучні кидки з гри дозволили дівчатам з “машколеджу” підти на велику перерву з перевагою у чотирнадцять очок (21-7). Третя чверть була рівною, але “будівельники” все ж виграли її з рахунком 7-9 (у підсумку 28-16). Перед початком четвертої десятихвилинки мало хто у залі сумнівався, що господарі зможуть втратити таку перевагу, але з цим були не згодні гравці СБК. Три точних влучання із-за семиметрової дуги і перевага “машколеджу” розтаяла на очах. У підсумку останні хвилини матчу перетворились на “битву нервів”. За тридцять секунд до кінця чверті дівчата з “машколеджу” вели у “одне” очко та грали у захисті. І ось тут господарі припустились найголовнішої помилки. Під час атаки СБК дівчата з “машколеджу” заробили фол при трьохочковій спробі кидка. Таким “подарунком” гості зповна скористались – влучивши “два” з “троьх” кидків і повели у рахунку 33-34. Шанс на порятунок у господарів з’явився за 10 секунд до кінця гри, коли судді призначили два штрафних кидки у кошик “будівельників”, але лідер команди машинобудівельного коледжу не впоралась з нервовим напруженням та “промазала” обидві спроби. Вигравши підбирання “маш” зробив останній “кидок відчаю”, але він був не точним. Таким чином, вперше за багато років у змаганнях перемогли дівчата з Сумського будівельного коледжу.