Українці виграли Дефлімпійський єврокубок з баскетболу

Павло Рязанцев – володар Кубку Європейських чемпіонів з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху.

З 21 по 24 листопада 2018 року в м. Верона пройшов 10-й Кубок Європейських чемпіонів з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху. Україну на цих змаганнях традиційно представляв колектив ДОС ДЮСШ (м.Дніпро), кольори якого захищає студент спеціальності «Спорт» Медичного інституту СумДУ Павло Рязанцев.

За трофей боролися 10 команд, які були розділені на 2 групи. Дніпряни без особливих проблем перемогли англійську Beard London (120:39), ізраїльську Maccabi Tel Kabir (93:35), грецьку SCD Crete Menoas (88:52) та вийшли до півфіналу.

Але справжню жагу до перемоги довелося продемонструвати в останніх двох зустрічах змагань. У півфіналі лише одним ігровим пунктом поступилася італійська Amplifon Fabriano (79:78). У фінальній грі дніпряни були трохи сильнішими за своїх принципових суперників – найтитулованішу команду Європи, минулорічного володаря трофею, російську Gloria Moscow (70:67).

Таким чином, дніпряни, а з ними і ПавлоРязанцев, вже втретє стали володарями DIBF EuroCup. До цього вони перемагали у 2014 та 2016 роках.