БК “СумДУ” – МБК “Маріуполь” 71:41 (2 гра)

Чемпіонат України. Вища ліга. Група “1”. 7 тур. 2 матч.

02.12.2018 (12:00). Місце проведення: 3-й корпус СумДУ.

БК “СумДУ” – МБК “Маріуполь” 71:41 (9:10, 28:9, 17:13, 17:9).

Перша чверть повторної гри видалась дуже нерезультативною. Команди змогли на двох набрати тільки 19 очок. Здалося що гравці ще не прокинулись. У підсумку 9:10 на користь МБК “Маріуполь”. Під час першої перерви тренерам БК “СумДУ” вдалося розбудити своїх підопічних, що не скажеш про гостей. Сумчани набрали оберти, взяли ініціативу у свої руки і пішли у відрив (+18). Перша половина гри завершилась з рахунком 37:19. У третьому ігровому відрізку ситуація на майданчику не змінилась. Господарі продовжували впевнено діяти під своїм кошиком та набирати необхідні пункти у нападі. 54:32 – рахунок після третьої десятихвилинки. У останній чверті БК “СумДУ” необхідно було просто втримати переможний рахунок. З цим завданням команда впоралась на “відмінно”. У підсумку, БК “СумДУ” взяв реванш за вчорашню поразку і здобув четверту перемогу у чемпіонаті з рахунком 71:41 (+30). Найкращим у гостей став – Роман Бей (13 очок та 6 підбирань), у господарів – Всеволод Чесак трішки не дотягнув до дабл-даблу (20 очок та 9 підбирань). Наступні ігри Вищої ліги БК “СумДУ” проведе у Кременчузі, де 8 та 9 грудня зустрінеться з місцевим БК “Кремінь”. Наступну ж домашню гру сумчани зіграють у Кубку України проти чинного володаря Кубку та Суперкубку України – БК “Дніпро” (12 грудня о 18:00).