Чемпіонат Сумської області (юнаки 2005 р.н.)

Група “Південь”

1 тур 1 коло м. Суми (01.12.2018)

м. Ромни – м. Суми 13:51 (6:14, 2:10, 2:9, 3:18).

м. Путивль – м. Охтирка 53:35 (9:6, 12:8, 19:16, 13:5).

м. Ромни – м. Охтирка 15:47 (0:15, 12:6, 0:12, 3:14).

м. Суми – м. Путивль 17:47 (0:15, 7:7, 2:12, 8:13).

2 тур 1-2 коло м. Ромни (термін з 01.01.2019 – 15.02.2019)

м. Ромни – м. Путивль

м. Суми – м. Охтирка

м. Ромни – м. Суми

м. Путивль – м. Охтирка

м. Ромни – м. Путивль

3 тур 2-3 коло м. Путивль (термін з 15.02.2019 – 15.03.2019)

м. Ромни – м. Охтирка

м. Суми – м. Путивль

м. Ромни – м. Путивль

м. Охтирка – м. Суми

4 тур 3 коло м. Охтирка (термін з 15.03.2019 – 31.04.2019)

м. Ромни – м. Суми

м. Путивль – м. Охтирка

м. Ромни – м. Охтирка

м. Суми – м. Путивль

м. Охтирка – м. Суми

Турнірна таблиця
МісцеКомандаПмПзЗМПМРізниця%Очки
1“Партизани”
(м. Путивль)
2010052+481004
2м. Охтирка118268+14503
3КДЮСШ №1
(м. Суми)
116860+8503
4“Козаки”
(м. Ромни)
022898-7002

Група “Північ”

1 тур 1 коло м. Шостка (07.12.2018 – 09.12.2018)

м. Шостка Конотоп-1 82:48 (18:11, 20:10, 21:8, 23:19).

м. Кролевець – м. Конотоп-2 49:8 (19:0, 10:1, 8:4, 12:3).

м. Конотоп-1 – м. Конотоп-2 72:8 (21:2, 19:2, 11:0, 21:4).

м. Шостка – м. Кролевець 45:24 (13:8, 11:6, 12:6, 9:4).

м. Шостка – м. Конотоп-2 37:5 (17:0, 2:2, 6:3, 12:0).

2 тур 1-2 коло м. Конотоп (термін з 01.01.2019 – 15.02.2019)

м. Конотоп-1 – м. Кролевець

м. Конотоп-2 – м. Шостка

м. Конотоп -1 – м. Шостка

м. Конотоп -2 – м. Кролевець

3 тур 2-3 коло м. Конотоп (термін з 15.02.2019 – 15.03.2019)

м. Конотоп-1 – м. Конотоп-2

м. Шостка – м. Кролевець

м. Конотоп-2 – м. Шостка

м. Конотоп-1 – м. Кролевець

4 тур 3 коло м. Кролевець (термін з 15.03.2019 – 31.04.2019)

м. Конотоп-1 – м. Шостка

м. Кролевець – м. Конотоп-2

м. Конотоп-1 – м. Конотоп-2

м. Шостка – м. Кролевець

м. Конотоп 1 – м. Кролевець

Турнірна таблиця
МісцеКомандаПмПзЗМПМРізниця%Очки
0Шостка3016477+871006
0Конотоп-11112090+30503
0Кролевець117254+18503
0Конотоп-20322157-13503

2 етап (з 01.05.2019 –15.05.2019)

1/4 фіналу

Група «Північ» – Група «Південь»

Пара A 1 місце 4 місце

Пара B 2 місце 3 місце

Пара C 3 місце 2 місце

Пара D 4 місце 1 місце

1/2 фіналу

Пара А Переможець 1-ої пари грає проти переможця 3-ої пари.

Пара B Переможець 2-ої пари грає проти переможця 4-ої пари.

Пара C Переможені 1-ої пари грають з переможеними 3-ої пари.

Пара D Переможені 2-ої пари грають з переможеними 4-ої пари.

ФІНАЛ

Гра за 7-8 місце – переможені пара С – переможені пара D.

Гра за 5-6 місце – переможці пара С – переможці пара D.

Гра за 3-4 місце – переможені пара А – переможені пара В.

Гра за 1-2 місце – переможці пара А – переможці пара В.