БК «СумДУ» зіграв проти представника Суперліги БК «Дніпро» (Сюжет UA:Суми)

Сюжет UA:Суми

Баскетбольний клуб «СумДУ» – завершив виступ у розіграшу Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд. На стадії 1/8 фіналу суперником сумчан став клуб «Дніпро» – лідер української «Суперліги» та учасник Кубку Європи.
З початку гри почали лідирувати гості. Сумчани не забивали й приймали швидкий темп опонентів. Відзначилися дніпряни й дальніми кидками, й проходами піл кільце.
Перша гра на дніпровському майданчику завершилася на користь господарів з рахунком 97:48. Переможець цієї пари виходить далі в ¼ фіналу розіграшу Кубку України з баскетболу, де зіграє проти команди з Запоріжжя.
У складі команди гостей грає сумчанин, студент СумДУ – Андрій Кожемякін. У другій половині гри сумчани почали скорочувати відставання. Забивав Ігор Кривич – 14-ть очок. У третій чверті різниця скоротилася до -5 очок. Утім, переломити хід гри їм не вдалося. Дніпряни продовжували забивати й знову збільшили відрив. У підсумку, «Дніпро» вдруге переміг «СумДУ» з рахунком 60:91.
Денис Журавльов, головний тренер БК «Дніпро», говорить: «Цілком я не можу бути задоволений грою. Є не зовсім правильні рішення від моїх гравців, тому я не можу бути задоволений. Завжди є над чим працювати. І навіть у такій грі, з великою різницею у рахунку, ми будемо працювати над помилками. Нам було, мабуть, легше, бо ми звикли грати на інших швидкостях. Нам все здавалося легко. Але дуже серйозно поводили себе команда Сум, бо знаємо, що вдома вони дуже працьовиті».
Ярослав Ковальов, головний тренер БК «СумДУ», каже: «Хотілось би частіше грати проти таких команд. На такі ігри збираються дуже багато людей, приємно грати з такою командою, вони поважають нас, ми поважаємо їх. Хотілося б відзначити, що ми старалися, хоч не все виходило, ми билися до кінця».

UA:Суми