Баскетболісти Охтирки виграли обласні “Ігри школярів”

Шість команд міст Суми, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Глухів та Ромни розіграли медалі баскетбольного турніру 27-х обласних “Ігор школярів”.

Сьогдні у «золотому» матчі турніру зустрілись команди обласного центру та міста Охтирка. Перші на груповому етапі перемогли команди Конотопа (39:32) та Лебедина (71:15), другі у групі обіграли глухівчан та роменчан (65:19 та 60:22 відповідно).

Рахунок у фінальному поєдинку відкрили охтирчани. Вони виграли і перший ігровий відрізок. До великої перерви команда Охтирки збільшила відрив від суперника до семи пунктів (17:10), а перед початком останньої чверті матчу охтирчани вигравали у суперника з рахунком 25:14. У четвертій десятихвилинці команда Охтирки збільшила свою перевагу ще на 10 пунктів і святкували перемогу з рахунком 39:18.

Шість років ми вигравали перше місце. І сьогодні, я думаю, хлопці просто «зловили зірку» і думали, що гра буде прохідна. Минулий фінал ми виграли у них +80 очок різниці. Хлопці з Охтирки більше хотіли виграти. А наші розслабилися і не були готові до опору”, – говорить тренер сумської команди Ігор Борсук.

“Перемога завжди складається з різних компонентів. І функціональна підготовка, і тактична майстерність, і мислення. Працювали три роки, компанія хороша, склад непоганий хлопців підібрався”, – сказав після матчу тренер охтирчан Валерій Душков.

Під час церемонії нагородження свої відзнаки отримали баскетболісти Конотопа які у матчі за третє місце перемогли команду Глухова з рахунком 65:23.