Спортивні ігри школярів з баскетболу 3х3 серед дівчат

З 16 по 18 грудня 2018 року в місті Вінниця проходила фінальна частина Спартакіади спортивних ігор України з баскетболу 3×3 серед дівчат.

Наша область була представлена ​​студентками Путивльського педагогічного коледжу ім. С.В. Руднєва і Конотопського політехнічного технікуму СумДУ: Дубиніна Анастасія, Дубиніна Маргарита, Корж Тетяна і Шанайда Марія. Тренер – Цветков Олександр.

У фінальній частині Спартакіади брали участь команди з семи областей: Дніпропетровська, Вінницька, Рівненська, Чернівецька, Сумська, Полтавська та Хмельницька. Грали за коловою системою.

У перший день команда Сумської області поступилася команді Дніпропетровської області 5:19. У другій грі обіграли збірну Полтавської області 16:12. У третій грі поступилися команді Чернівецької області 8:9. На другий ігровий день була обіграна команда Хмельницької області 14:0, програна гра Рівненській області 6:9. Залишалася остання гра турніру з фаворитом – командою Вінницької області. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком 9:9 і доля матчу вирішувалася в овертаймі – точний 2-ий кидок Марії Шанайда приніс перемогу нашій команді 11:9. На жаль остання перемога не дозволила збірній Сумської області поборотися за медалі спартакіади, але дозволила збірній Дніпропетровської області піднятися на перше місце!!! Додамо, що тренер збірної Дніпропетровської області знайомий любителям баскетболу Сумщини – це Олексій Севастьянов, який не один рік захищав кольори команди “Уніхім” (команда СумДУ, яка грала в першій лізі чемпіонату України в 2000-х).

Підсумок спартакіади для Сумської команди такий – 3 перемоги, 3 поразки та 5 місце.

Турнірне положення команд виглядає наступним чином:

1. Дніпропетровська область.

2. Вінницька область.

3. Рівненська область.

4. Чернівецька область.

5. Сумська область.

6. Полтавська область.

7. Хмельницька область.