Ліга м.Суми з Баскетболу (розклад та результати)

Розклад змагань:

1 тур

23.01.19 18:00 СумДУ-2 – MixTeam 27:102 (5:26, 6:18, 9:30, 7:28).

31.01.19 20:00 ЕРА – КДЮСШ №1 43:30 (12:11, 8:5, 12:3, 11:11).

19.02.19 18:30 СумДУ – Медінс 88:38 (22:10, 19:6, 23:10, 22:12).

2 тур

03.03.19 14:30 СумДУ – ЕРА 83:61 (17:13, 31:13, 20:15, 15:20).

29.01.19 19:30 Медінс – СумДУ-2 0:20 (поразка позбавленням права).

06.02.19 20:00 MixTeam – КДЮСШ №1 88:59 (23:13, 18:9, 26:20, 21:17).

3 тур

01.03.19 18:30 Медінс – КДЮСШ №1 66:84 (17:14, 20:22, 11:28, 18:20).

07.02.19 20:00 ЕРА – MixTeam 66:58 (20:12, 19:16, 18:19, 9:11).

08.02.19 17:00 СумДУ-2 – СумДУ 45:100 (13:22, 13:23, 8:19, 11:31).

4 тур

17.02.19 16:30 ЕРА – Медінс 93:55 (23:13, 17:14, 16:13, 37:15).

20.02.19 18:30 СумДУ-2 – КДЮСШ №1 32:82 (3:24, 9:21, 13:12, 7:25).

19.02.19 19:30 MixTeam – СумДУ 65:88 (7:33, 23:17, 12:18, 23:20).

5 тур

27.02.19 18:45 MixTeam – Mедінс 85:46 (21:18, 22:5, 22:11, 20:12).

21.02.19 20:00 ЕРА – СумДУ-2 65:28 (25:13, 12:8, 10:2, 18:5).

09.02.19 15:00 СумДУ – КДЮСШ №1 107:62 (19:15, 26:12, 29:25, 33:10).

6 тур

06.03.19 18:30 MixTeam – СумДУ-2 125:37 (37:7, 23:8, 29:8, 36:14).

03.04.19 20:00 Медінс – СумДУ 66:118 (16:36, 15:26, 17:29, 18:27).

07.03.19 20:00 КДЮСШ №1 – ЕРА 42:60 (11:15, 12:13, 8:14, 11:18).

7 тур

13.03.19 19:00 КДЮСШ №1 – MixTeam 57:94 (16:26, 10:15, 15:27, 16:26).

14.03.19 20:00 ЕРА – СумДУ 61:70 (15:17, 18:15, 14:17, 14:21).

СумДУ-2 – Медніс 20:0 ТП.

8 тур

20.03.19 19:00 MixTeam – ЕРА 81:58 (28:16, 22:20, 14:9, 17:13).

КДЮСШ №1 – Медінс 20:0 ТП.

29.03.19 17:00 СумДУ – СумДУ-2 118:66 (38:13, 34:17, 19:16, 27:20).

9 тур

27.03.19 19:00 КДЮСШ №-1 – СумДУ-2 71:37 (16:8, 26:11, 17:8, 12:10).

28.03.19 20:00 Медінс – ЕРА 45:59 (7:15, 10:14, 13:19, 15:11).

05.04.19 18:30 СумДУ – MixTeam 97:52 (27:14, 24:16, 19:8, 27:14).

10 тур

04.04.19 15:00 КДЮСШ №1 – СумДУ 26:104 (3:16, 11:24, 6:27, 6:37).

05.04.19 19:00 СумДУ-2 – ЕРА 59:73 (7:10, 22:25, 10:19, 20:19).

Медінс – MixTeam 0:20 ТП.

Турнірна таблиця

ПЛЕЙ-ОФФ (півфінал)

17.04.2019 19:00 MixTeam – ЕРА 80:63 (22:11, 15:19, 28:21, 15:12).

25.04.2019 20:00 ЕРА – MixTeam 74:70 (20:15, 16:22, 16:16, 22:17).

03.05.2019 19:00 MixTeam – ЕРА71:61 (17:13, 24:14, 13:19, 17:15).

Рахунок у серії 2:1 (на користь MixTeam).

23.04.2019 17:00 СумДУ – КДЮСШ №1 68:49 (23:16, 14:6, 18:7, 13:20).

24.04.2019 20:00 КДЮСШ №1 – СумДУ 47:84 (8:24, 18:25, 12:13, 9:22).

Рахунок серії – 2:0 (на користь СумДУ).

Матчі за 3-4 місце

07.05.2019 19:00 ЕРА – КДЮСШ №1 65:53 (19:9, 13:14, 10:17, 23:13).

15.05.2019 18:30 КДЮСШ №1 – ЕРА 47:72 (14:13, 15:21, 8:20, 10:18).

Рахунок у серії 2:0 (на користь ЕРА).

Фінал

07.05.2019 19:00 СумДУ – MixTeam 101:77 (24:23, 34:14, 22:17, 21:23).

08.05.2019 19:00 MixTeam – СумДУ 55:86 (8:18, 11:17, 17:21, 19:30).

Рахунок у серії 2:0 (на користь СумДУ).

Підсумки чемпіонату:

  1. СумДУ
  2. MixTeam
  3. Ера
  4. КДЮСШ №1