Юні баскетболісти Сумщини отримали м’ячі від ФБУ

З 2 по 10 березня вихованці та вихованки ДЮСШ Сумської області отримали баскетбольні м’ячі від Федерації баскетболу України.  Загалом федерація передала на область 90 м’ячів (Wilson та Molten) для вручення тим командам, які грають у регулярних змаганнях на всеукраїнському та регіональному рівні.

6 березня відбулося урочисте вручення м’ячів вихованцям КДЮСШ №1. По 10 одиниць отримали юнаки 2005 р.н. та дівчата, які цього сезону вперше заявилися на всеукраїнську юнацьку баскетбольну лігу. На врученні був також присутній майстер спорту міжнародного класу, без перебільшення «легенда сумського баскетболу» та діючий гравець БК «СумДУ» Ігор Кривич. Від себе він вручив персональний приз – м’яч з особистим автографом  – для найкращого снайпера, який визначився безпосередньо в залі.

2-го та 10 березня відбувся 3-й тур чемпіонату Сумської області серед юнаків 2005 р.н. (зона «Південь» – в м.Путивль та зона «Північ» – в м.Конотоп відповідно). Під час урочистого відкриття зі словами найкращих побажань у подальшому спортивному житті виступив Президент Федерації баскетболу сумщини Чуприна владислав, який від імені ФБУ  і вручив м’ячі для юних гравців Ромнів, Охтирки, Путивля, Конотопа, Шостки та Кролевця.

Тренери та діти подякували Федерації баскетболу України за подарунки, висловили впевненість у важливості такого кроку для підтримки дитячого баскетболу та пообіцяли тренуватися з ще більшим запалом, радуючи усіх своїми результатами.