БК “СумДУ” зайняв 13-е місце у Вищій лізі

Чемпіонат України. Вища ліга. Матчі за 13-14 місце (Кременчук).

13 та 14 квітня відбулись матчі за 13-14 сходинки Вищої ліги України з баскетболу серед чоловічих команд. У Кременчуці команда “СумДУ” зустрічалась з командою “Кремінь-КДЮСШ-2”. Ці команди чотири рази зустрічались між собою під час регулярного сезону і лише одного разу сумчани були сильніше – тому для наших хлопців це протистояння мало бути не з легких.

Перша гра проходила у рівній боротьбі і до останнього не було зрозуміло, хто виявиться переможцем. За мінімальної переваги господарей, сумчани побігли в атаку, але завершити її результативно вони не змогли. За декілька секунд до завершення ситуація повторилася – в результаті програш у першій грі 84:78. Не допоміг нашим хлопцям і черговий дабл-дабл від Всеволода Чесака (16 очок + 14 підбирань).

Друга гра почалась з двох програшних для “СумДУ” десятихвилинок, але команда змогла зібратись і у четвертій чверті мала перевагу в 17 очок. Гравці команди “Кремінь-КДЮСШ-2” не були згодні так легко здаватися і змогли скоротити розрив до 6 пунктів та перевести гру в овертайм, проте на більше їх не вистачило – 102:89 на користь “СумДУ” і сумчани займають 13 сходинку Вищої ліги сезону 2018/2019. В другому матчі серії ще один гравець нашої команди відзначився дабл-даблом. Григорій Алтухов набрав 19 очок та віддав 15 результативних передач, окрім цього, він 6 разів першим підбирав м’яч під кільцем та 5 разів відбирав м’яч у суперників.