У Сумах пройшли обласні змагання 3х3 серед школярів

На Сумщині завершились змагання обласного етапу з баскетболу 3х3 «Шкільна баскетбольна ліга України 3х3» серед учнів закладів загальноїсередньої освіти.
Змагання проводились у декілька етапів:
І етап – у містах, районах, об’єднаних територіальних громадах.
ІІ етап – (зональний, фінальний) проводився у квітні 2019 року, в якому взяли участь переможці І етапу. Змагання проводилися у двох вікових групах серед юнаків та дівчат.
Фінальна частина відбулася в м.Суми у спортивному залі Сумського державного університету.
У фіналі взяли участь команди КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №25, Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9, Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей», Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Нижньосироватської сільської ради, Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3, КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7, Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11, Могрицького навчально-виховного комплексу Сумського району, Конотопської гімназії, Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, КУ Сумської гімназії №1, Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4, Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11.


Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

За підсумками змагань серед дівчат у віковій групі 2004 р.н і молодші:

Перше місце – Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.
Друге місце – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3.
Третє місце – КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7.


КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25.

У віковій групі 2001 р.н. і молодші:
Перше місце – КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25.
Друге місце – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9.
Третє місце – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1.


Конотопська гімназія Конотопської міської ради.

Серед юнаків у віковій групі 2004 р.н і молодші:
Перше місце – Конотопська гімназія Конотопської міської ради.
Друге місце – Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.
Третє місце – КУ Сумська гімназія №1.


КУ Сумська гімназія №1.

У віковій групі 2001 р.н. і молодші:
Перше місце – КУ Сумська гімназія №1.
Друге місце – Косівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Третє місце – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3.

Команди, що вибороли І, ІІ та ІІІ місця, нагороджено грамотами і медалями, а команди-переможниців – кубками.