У Львові відбувся фінальний тур Суперліги 3х3!

12 травня в місті Лева пройшли вирішальні поєдинки фінального етапу Суперліги 3х3. За підсумками групової стадії вісімка кращих чоловічих та четвірка найсильніших жіночих колективів вийшли у плей-офф. 

У жіночій категорії перемогу святкував столичний “Київ-Баскет”, який виграв усі чотири етапи сезону і цілком заслужено став чемпіоном. Склад команди: Анна Ольховик, Вікторія Кондусь, Олена Бойко та Євгенія Спітковська.

У чолочій категорії також обійшлося без сюрпризів. Майже безальтернативно перемогу забрав “Дніпро”. Чемпіонський склад команди: Станіслав Тимофеєнко, Олександр Сізов, Максим Закурдаєв та Андрій Кожемякін. Хлопці, окрім чималий призових, отримали головну нагороду – путівку на турнір FIBA 3×3 категорії Masters, що відбудеться 1-2 червня в китайському місті Ченду.

Друге місце зайняла “Одеса”: Олексій Щепкін, Роман Новіков, Ернесто Ткачук та Ярослав Скрипець.

Третіми за середньою результативністю на фінальному турі стали кияни “Kyiv Monbat”: Сергій Юрченко, Роман Дмитренко, Антон Черногор та Євген Морозов.

ЧОЛОВІКИ

1/4 фіналу

Збірна України U-23 — Збірна України U-18 – 17:12 / статистика матчу

БК Одеса — Франківськ-ІФНМУ 20:18 / статистика матчу

Дніпро — БІПА 22:8 / Статистика матчу

Kyiv Monbat — Промбудсфера 21:20 / Статистика матчу

ПІВФІНАЛИ

Збірна України U-23 – БК Одеса 13:19 / Статистика матчу

Дніпро – Kyiv Monbat 22:18 / Статистика матчу

ФІНАЛ

Дніпро – БК Одеса 21:13 / Статистика матчу

Чемпіонат Суперліги 3х3 2018-2019 плавно перетікає у літній сезон з баскетболу 3х3, який обіцяє багато яскравих івентів різного рівня. 

ФБУ