В Сумах відбувся відбірковий етап УСЛ

У перший день літа в рамках чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Українська Стрітбольна Ліга» пройшов відбірковий етап в м.Суми. Захід зібрав 18 чоловічих, юнацьких та змішаних команд з міст Суми, Полтава, Ромни, а також окремі гравці з Дніпра, Кривого Рогу, Путивля та ін… Захід відбувся в рамках екстремального уік-енду «Sumy extreme style-2019».

В категорії «Чоловіки» путівку на всеукраїнський фінал виборювали 14команд, в категорії «Юнаки до 18 років» – 4 команди.

У фіналі категорії «до 18 років» «СумДУ-U18» з рахунком 21:6 перемогли команду «Team Do-do». Третіми стали юнаки з «D-star».

У фіналі чоловічої категорії «СумДУ» виявився сильнішим за своїх одноклубників «СумДУ-2»  – рахунок 22:12. Полтавська «Окрошка» стала четвертою, пропустивши на призове третє місце «Inglorious Basterds» за показником середньої кількості забитих очок.

Фіналісти отримали медалі від Федерації баскетболу України та призи від партнерів «Sumy extreme style», а переможці своїх категорій – кубки та право представляти м.Суми на всеукраїнському фіналі «УСЛ».