У Путивлі пройшов перший тур чемпіонату області з баскетболу 3х3

На цих вихідних стартував відкритий чемпіонат Сумської області з баскетболу 3х3. Перший тур відбувся у древньому Путивлі та зібрав, окрім господарів, команди з Сум, Конотопу, Ромнів, Глухова та Ніжина.

Разом у змаганнях взяли участь 14 команд, які сліпим жеребом були поділені на 2 групи. В групах кожна з команд зіграла з кожною по коловій системі, внаслідок чого по чотири кращих команди вийшли в плей-оф. Найцікавішим є той факт, що переможець групи «Б» СумДУ-2 тричі здобував перемогу в «овертаймі».

У чвертьфіналах «СумДУ-1» та «СумДУ-2», які очолили свої групи, доволі легко перемогли четверті місця протилежних груп:

СумДУ-1 – Олімп 11:3.

СумДУ-2 – Old school 12:3.

«Нежин» (2-ге місце групи «Б») з рахунком 9:5 переміг роменських «Козаків» (3-тє місце групи «А»), а путивльський «Партизан» з рахунком 11:4 несподівано легко здолав сумську «Подливу».

У півфіналі «СумДУ-1» здолав спротив «Нежина» – 18:15. А «СумДУ-2» засмутив місцевих вболівальників, вже вдруге за день і знову в «овертаймі» перемігши «Партизан» та відібравши у нього путівку до фіналу – 12:11.

Мабуть, ця прикра поразка настільки засмутила господарів, що у грі за третє місце вони не змогли протистояти гостям з «Нежина». У підсумку – 21:9, і бронзові медалі поїхали до Чернігівської області.

З аналогічним рахунком сумські «студенти» здолали власних дублерів, оформивши собі перемогу в першому турі Чемпіонату області.

Чемпіонат області з баскетболу 3х3 проводиться Федерацією баскетболу Сумщини за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Перший тур «Кубок Путивля» став можливим завдяки підтримці компанії «SEYM AGRO», торгової марки «Золото Інків» та особисто Романа Якименка.

Слідкуйте за новинами та приймайте участь у наступних турах Чемпіонату, які відбуватимуться протягом літа.

Любіть, грайте, підтримуйте БАСКЕТБОЛ!!!