У Сумах тривають літні тренування від БК СумДУ та Федерації баскетболу Сумщини

З початком літніх канікул за ініціативи БК СумДУ та Федерації баскетболу Сумщини в м. Суми відбуваються щотижневі тренування з баскетболу. Щосереди з 19:00 до 20:30 усі бажаючі школярі, незалежно від статі та віку, мають можливість відвідати тренування під керівництвом головного тренера БК СумДУ Ярослава Ковальова та гравців команди Вищої ліги ЧУ.

Ті, хто у цей час відвідує нещодавно збудований майданчик (біля р. Псел на «Гусинцях» – сумчани знають), пробують свої сили або покращують навички гри у баскетбол, виконують відомі для себе та знайомляться з новими вправами, беруть участь в естафетах та конкурсах.

На останньому тренуванні за перемогу в конкурсі один з учасників отримав спеціальний приз від гравця БК «Дніпро», чемпіона Суперліги 3х3 та гравця збірної України з баскетболу 3х3, сумчанина Андрія Кожем’якіна. Усього на декілька днів завітавши до Сум після виснажливого сезону, Андрій із задоволенням відгукнувся на прохання та у якості призу надав особисту майку ще тих часів, коли він захищав кольори БК «Азовмаш-2». Сподіваємось, що майка, у якій майбутній член збірної України з баскетболу 3х3 робив перші кроки у професійному баскетболі, надихне юного баскетболіста на спортивні звершення.

Принагідно нагадуємо, що літо триває, тож замість комп’ютерів та диванів закликаємо усіх на баскетбольні майданчики країни!

Любіть, грайте, підтримуйте баскетбол!!!