Чоловіча і юнацька команди «СумДУ» приймуть участь у Суперфіналі УСЛ

3 серпня 2019 року в м. Кам’янське відбудеться Суперфінал Чемпіонату України з баскетболу 3х3 «УСЛ». Даний захід стане логічним завершенням «стрітбольного» сезону-2019. Цього року об’єднаний чемпіонат країни встановив рекорд за масштабом – 39 турнірів у 27 містах України.

Як повідомляє сайт ФБУ, переможці відбіркових етапів у кожній категорії (чоловіки, жінки, юнаки) мають прямі путівки до Суперфіналу. В залежності від кількості команд, що підтвердять участь, буде розіграно певну кількість вайлд-кардів для кращих колективів, що не пробилися у Суперфінал напряму.

У юнацькій категорії позмагається команда «СумДУ U-18», яка стала переможцем відбіркового етапу USL в м.Суми 1 червня в рамках Sumy Extreme Style.

Також окремим турніром пройде Фінал PRO-туру, який виявить переможців професійного чемпіонату України з баскетболу 3х3 за підсумками 5 етапів. Команда-чемпіон отримає путівку на турнір FIBA 3×3 категорії Challenger в італійському місті Ріміні.

Перед Фіналом за результатами 5-ти етапів рейтингову таблицю PRO-туру очолив БК «СумДУ». Нагадаємо, що сумська команда взяла участь у трьох з п’яти етапів та посіла 2-ге місце у Харкові, 5-те місце у Дніпрі та 3-тє місце у Львові. Турнірна таблиця з результатами усіх етапів – https://play.fiba3x3.com/tours/c9e10287-07db-4589-a5de-9325650901ec/standings

В рамках івенту пройде відкритий турнір для бажаючих, зіграти в якому зможуть усі, окрім учасників Суперфіналу. Детальніше – на сайті ФБУ https://fbu.ua/news/superfinal-chempionatu-ukrani-usl-3h3