Завершився обласний чемпіонат з баскетболу 3х3

9 вересня у м. Суми відбувся фінальний етап відкритого чемпіонату Сумської області з баскетболу 3х3. Захід пройшов завдяки зусиллям та підтримці Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Федерації баскетболу Сумщини та молодіжного об’єднання «Sumy extreme style». Медалі переможців та призерів виборювали два десятки команд у категоріях «чоловіки», «жінки» та «юнаки до 18 років». Окрім місцевих команд за чемпіонство боролися спортсмени з Ромнів, Путивля, а також Ніжина (Чернігівська обл.) та Києва.

Не зазнавши жодної поразки на груповому етапі та стадіях плей-офф, у фіналі зустрілися «гості» чемпіонату – БК «Ніжин» та «Желейный человек» (м. Київ). Сильнішими виявилися стрітболісти зі столиці, які оформили перемогу з рахунком 15:11. Бігмен киян Ширко Максим став найкращим гравцем турніру у чоловічій категорії. Третю сходинку посіла сумська команда «Бакарді», яка за кількістю набраних впродовж турніру очок (40 проти 36) випередила путивльський «Партизан».

Втім, спортсмени з Путивля сповна реалізували себе в юнацькій категорії, де у фіналі обидві команди представили партизанський край. У путивльському дербі «Сверхи» з рахунком 12:9 перемогли «Кротів», оформивши чемпіонство та змусивши земляків задовольнитися срібними медалями. У складі переможців найкращим гравцем юнацької категорії було визнано Шевцова Артема. Третю сходинку посіли «Козаки» (м.Ромни), які у півфіналі лише одним очком (5:6) поступилися майбутнім чемпіонам. За кількістю набраних протягом турніру очок (25 проти 16) вони випередили ще одну путивльську команду «Снікерс».

У жіночій категорії чемпіонство здобули сумські «Дівчата», які з рахунком 8:5 здолали опір збірної «Солянка» (Суми-Путивль). Кращою у жіночій категорії стала гравець чемпіона Чернова Вікторія.

Ми щиро вітаємо переможців та призерів!!! Крім того,  вдячні усім, хто прийняв участь у фінальному та проміжних етапах чемпіонату області з баскетболу 3х3, а також долучився до організації змагань. На цьому літній сезон завершено!

Принагідно повідомляємо, що приблизно за місяць Федерація баскетболу Сумщини спільно з Сумським державним університетом планує запуск «Ліги 3х3» у приміщенні. Слідкуйте за нашими новинами.

Грайте, любіть та підтримуйте баскетбол!!!