БК “СумДУ” розпочне сезон у вищій лізі 19 жовтня

XXIX Чемпіонат  України  з  баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону «Б» сезону 2019/2020 рр.  

ВИЩА ЛІГА

Група Б: БК “СумДУ” (Суми), Маріуполь (Маріуполь), БК “Політехнік” (Харків), КПЗО ДОС ДЮСШ ДОР або “Інваспорт” (Дніпро), БК “Новомосковськ” (Новомосковськ), ГБК “Ніко-Баскет” (Миколаїв), Кремінь-КДЮСШ-2 (Кременчуг), БК “Дніпро-2-ДВУФК (Дніпро), КДПУ-Прометей-2 (Кривий Ріг).

КАЛЕНДАР  ІГОР БК “СумДУ”

Беручи до уваги, що у групі “Б” прийме участь 9 команд, то матчі 1 та 10 туру – команда БК “СумДУ” (Суми) пропускає!!!

2 тур / 19-20.10.19 – БК “СумДУ” (Суми) – “Інваспорт” (Дніпро).

3 тур / 02-03.11.19 – КДПУ-Прометей-2 (Кривий Ріг) – БК “СумДУ” (Суми).

4 тур / 08-09.11.19 – БК “СумДУ” (Суми) – ГБК “Ніко-Баскет” (Миколаїв).

5 тур / 30.11.-01.12.19 – Маріуполь (Маріуполь) – БК “СумДУ” (Суми).

6 тур / 06-07.12.19 – БК “СумДУ” (Суми) – БК “Політехнік” (Харків).

7 тур / 14-15.12.19 – КДПУ-Прометей-2 (Кривий Ріг) – БК “СумДУ” (Суми).

8 тур / 20-21.12.19 – БК “СумДУ” (Суми) – БК “Дніпро-2-ДВУФК” (Дніпро).

9 тур / 11-12.01.20 – БК “Новомосковськ” (Новомосковськ) – БК “СумДУ” (Суми).

11 тур / 25-26.01.20 – “Інваспорт” (Дніпро) – БК “СумДУ” (Суми).

12 тур / 31.01-01.02.20 – БК “СумДУ” (Суми) – КДПУ-Прометей-2 (Кривий Ріг).

13 тур / 08-09.02.20 – ГБК “Ніко-Баскет” (Миколаїв) – БК “СумДУ” (Суми).

14 тур / 14-15.02.20 – БК “СумДУ” (Суми) – Маріуполь (Маріуполь).

15 тур / 29.02-01.03.20 – БК “Політехнік” (Харків) – БК “СумДУ” (Суми).

16 тур / 06-07.03.20 – БК “СумДУ” (Суми) – Кремінь-КДЮСШ-2 (Кременчуг).

17 тур / 14-15.03.20 – БК “Дніпро-2-ДВУФК” (Дніпро) – БК “СумДУ” (Суми).

18 тур / 20-21.03.20 – БК “СумДУ” (Суми) – БК “Новомосковськ” (Новомосковськ).

Команди, що посіли на першому етапі місця з 1 по 8 в своїй групі, грають з командами іншої групи матчі 1/8, 1/4 за системою плейоф до двох перемог (перший та, при необхідності, третій матчі граються на майданчику команди, що посіла вище місце на першому етапі, другий матч грається на майданчику команди, що посіла нижче місце на першому етапі).

Матчі 1/2 фіналу та за 1-2 і 3-4 місця граються за системою плейоф до трьох перемог (перший, другий та, при необхідності, п’ятий матчі граються на майданчику команди, що посіла вище місце на першому етапі, третій та, при необхідності,  четвертий матчі граються на майданчику команди, що посіла нижче місце на першому етапі).

Команди, що програли в матчах плейоф 1/8 і 1/4, та команди, що не грали у другому етапі, в підсумковій класифікації займають місця згідно свого рейтингу.