У Сумах відбувся навчальний тренерський семінар

29 жовтня в м.Суми відбувся навчальний тренерський семінар на тему «Фундаментальна тренерська підготовка баскетболістів на початкових етапах багаторічного вдосконалення». Захід організувала Федерація баскетболу Сумщини під егідою Федерації баскетболу України.

У семінарі взяли участь близько 40 учасників – тренери ДЮСШ та баскетбольних гуртків з Сум, Путивля, Охтирки, Конотопу, Кролевця, Шостки, Ромнів, вчителі з фізичного виховання навчальних закладів обласного центру, а також майбутні тренери – студенти спеціальності «Спорт» Сумського державного університету.

Завідувач кафедри спортивних ігор ПДАФКІС, доцен, кандидат наук з фізичного виховання Олена Мітова провела два лекційних заняття «Сучасні підходи до організації навчально-тренувального процесу юних баскетболістів першого року навчання» та «Основи методики навчання техніки і тактики гри в баскетбол. Засоби та методи спортивної підготовки. Педагогічні тести».

Тренер-методист СДЮСШОР 5 ім. ЗТУ Говорунова Н.І., старший тренер відділення юнаків ДВУФК Олександр Мунтян провів практичні заняття з Методики навчання та вдосконалення базових елементів гри у баскетбол та техніки кидка у кошик. Для демонстрації було залучено гравців команди вищої ліги БК СумДУ.

Нагадаємо, що ФБУ традиційно долучається до ініціатив регіональних осередків щодо підвищення рівня знань та навичок тренерів, суддів, секретарів та статистиків.