МБК “Маріуполь” – БК “СумдУ” (Суми) 66:91 (1 гра)

Чемпіонат України. Вища ліга. 5 тур. 1 гра.

30.11.2019 – 14:00 (м. Маріуполь – Палац спорту “Новатор”).

МБК “Маріуполь” (Маріуполь) – БК “СумДУ” (Суми) 66:91 (10:28, 14:17, 19:19, 23:27).

У першій грі виїзного туру проти МБК Маріуполь перемогу здобуває БК СумДУ з рахунком 66-91 (10-28; 14:17;19:19;23:27).

Переможну ходу своєї команди розпочав Григорій Алтухов дальнім влучанням вже на 6-й секунді зустрічі. Стараннями Решетіла, Стародуба та Юркевічуса вже за перші 2:37 хв. сумчани зробили рахунок 13:0 на свою користь. Перші очки Маріуполь зміг набрати лише на 3:39 хв… Тим часом включився в результативну гру Прокопенко та продовжили лік набраним очкам Алтухов і Стародуб. Власне завдяки перемозі 28:10 у першій чверті сумчани змогли далі грати більш розкуто та без психологічного тиску. До честі господарів майданчику, вони змогли більш-менш вирівняти гру. Однак рахунок протягом протистояння далі коливався у проміжку +16-25 на користь гостей.. Найрезультативнішим у складі БК СумДУ став Олександр Прокопенко попри те, шо майже за сім хвилин до кінця гри Ярослав Ковальов посадив його на лаву запасних, бажаючи поберегти перед завтрашньою грою. З традиційно високою ефективністю (+24 – найбільше у складі нашої команди) завершили гру Стародуб і Алтухов. Не дограли зустріч через перебір фолів Решетіло та Бєлла, однак це сталося вже в середині останньої десятихвилинки, коли результат зустрічі нагадував більше формальність.