МБК “МАРІУПОЛЬ” – БК “СУМДУ” (СУМИ) 84:95 (2 ГРА)

Чемпіонат України. Вища ліга. 5 тур. 2 гра.

01.12.2019 – 12:00 (м. Маріуполь – Палац спорту “Новатор”).

МБК “Маріуполь” (Маріуполь) – БК “СумДУ” (Суми) 84:95 (17:22, 20:31, 22:27, 25:15).

БК “СумДУ” святкує перемогу і в другому матчі виїзного туру проти МБК “Маріуполь” 84:95. Гра почалася, як і учора, з виграного підбора та влучання із-за дуги від Григорія Алтухова в першій же атаці. Однак головний тренер “левів” явно зробив висновки з поразки, що вилилося в ефективні захисні та результативні атакувальні дії на початку зустрічі. Сумчани відповідали “взаємністю”. Як результат – у першій чверті лідер змінювався 9 разів!!! Востаннє чашу терезів на нашу користь схилив Іван Торба. Він отримав трохи більше 2 хвилин ігрового часу у першій десятихвилинці та за 3:22 до першої перерви зміг відібрати мяча у розігруючого господарів та реалізувати швидкий сольний прохід під кільце – 14:16 – і сумчани вже більше не програвали! Крім того, усі сім гравців БК “СумДУ”, які виходили на майданчик у першій чверті, відзначилися набраними очками!!! Не зважаючи на те, що друга чверть розпочалася “трьохою” від господарів (20:22), “студенти” вирішили усі завдання сьогоднішнього протистояння саме у другій десятихвилинці. Мабуть, не дарма Ярослав Ковальов завчасно посадив на лавку для відпочинку вчора Олександра Прокопенка. Без відповіді залишились 10 поспіль очок лідера команди +2 від Антона Решетіла. І вже після третьої хвилини другої чверті гості мали комфортні +14. На велику перерву стараннями Стародуба та все тих самих Прокопенка та Решетіла сумчани пішли з перевагою в 16 пунктів – 37:53. На той час у доробку Олександра Прокопенка було вже 26 очок при 4/5 триочкових. Третя та половина четвертої чверті пройшла “під зіркою” Ігоря Стародуба, який забивав і дальні, і середні, і штрафні. Загалом за гру Стародуб змусив суперника сфолити на собі аж 9 разів!!! Варто також відзначити й усіх партнерів по команді, які монотонно відзначалися в підсумковому протоколі ефективними діями. Особливо це стосується Антона Решетіла, якому лише одного підбирання не вистачило до “дабл-даблу”. За 3:17 хв. до кінця зустрічі БК “СумДУ” вів у рахунку +24 (71:95). Ярослав Ковальов посадив на лавку найрезультативніших Прокопенка та Стародуба, надавши ігровий час молодим Сагурі та Сограту. Однак “сотня” нам так і не підкорилася. За час, що залишився, забивали тільки господарі, здійснивши максимальний свій ривок +13 та звівши поразку до “пристойного” рахунку.

Прокопенко – 34 очки, 2 підбирання, 6 передач, 3 перехоплення; Стародуб – 25+3 пд.+5 пр.+4 пх.+9ф(н); Решетіло – 16+9 пд.+5 пр.+1бш; Юркевічус – 7+4 пд.+2 пр.+2 бш; Алтухов – 6+4 пд.+3 пр.+4 пх; Бєлла – 3+5пд; Торба – 4+3 пд.+4 пр.+2 пх; Сагура; Сограт.