БК “Динамо-Одеса” (Одеса) vs БК “Київ-баскет” (Київ)

vs

Деталі

Дата Час League Season
10.02.2018 19:30 Вища ліга 2017/18 група “2” 2017/18

Results

ЧасВсегоOutcome
Динамо (О)90Выигрыш
Київ-баскет78Поражение

Динамо (О)

Розташування Очки
 0

Київ-баскет

Розташування Очки
 0