Не секрет, що безліч спортивних команд та клубів мають власний «маскот» (прим. – «людина, тварина чи об’єкт, який приносить удачу»). БК «СумДУ» не один рік виношував ідею створення логотипу з прив’язкою до тварини, однак визначитися ніяк не міг, оскільки Сумська область не асоціюється однозначно з якимось конкретним представником фауни. Втім, підказка до рішення лежала на поверхні.


На гербі міста Суми, де знаходиться Сумський державний університет та дислокується команда, зображено три сумки (існує легенда, що на березі річки Сумка (чи й у самій річці) перші поселенці знайшли 3 мисливські сумки з золотими монетами).


Таким чином виникла ідея обрати маскотом команди сумчасту тваринку. Можливо, для нашого виду спорту більше пасував би кенгуру, але робоча група зупинилася на «тасманійському» або ж «сумчастому» дияволі. А далі – кропітка робота дизайнера та остаточне затвердження логотипу.

Попередній логотип з м’ячем у кошику в формі літери «U» («University») залишиться логотипом команди для участі у студентських змаганнях.

Витримки з Вікіпедії: Тасманійський диявол — найбільший представник сучасного ряду хижих сумчастих……Череп масивний з сильними щелепами і гострими, масивними зубами. Корінні зуби пристосовані до перекушування і дроблення кісток. Тасманійський диявол здатний розвивати найбільший тиск серед всіх сучасних ссавців (понад 35 МПа), що дозволяє йому прокушувати своїй здобичі хребет або череп…