Ярослав Ковальов увійшов до складу комісії ФБУ з розвитку баскетболу 3х3.

28 вересня відбувся Виконком Федерації баскетболу України, на якому, окрім інших рішень, було затверджено склад комісії Федерації з розвитку та популяризації баскетболу 3х3 в Україні. До складу комісії увійшов головний тренер команди «Збірна Сумської області – БК СумДУ» Ярослав Ковальов.

Сам Ярослав пояснює цей факт успіхами сумської команди, які було досягнуто за останні декілька років. Перш за все, це перемоги чоловічої команди БК “СумДУ” на чемпіонатах України серед студентських команд у 2018 та 2019 роках.

У жовтні 2019 року Збірна України до 23 років, сформована на базі БК “СумДУ” посіла 4 місце на Перших всесвітніх пляжних іграх у Катарі. А у серпні 2020 року команда виборола срібні медалі літнього чемпіонату України.

Головою комісії було призначено Юрія Процюка, а заступником – екс-гравця національної збірної України 3х3, одного із найдосвідченіших гравців України, бронзового призера чемпіоната Європи 3х3 Дмитра Липовцева.

До вашої уваги повний склад комісії: Юрій Процюк (голова), Дмитро Липовцев (заступник голови), Олег Юшкін, Володимир Холопов, Тимур Арабаджи, Ярослав Ковальов, Олександр Петров, Володимир Журжій.

Нагадаємо, жіноча національна збірна України зіграє у перенесеній олімпійській кваліфікації з баскетболу 3х3, чоловіча команда також має шанси потрапити в кваліфікаційний турнір. Наразі команда Олега Юшкіна знаходиться у листі очікування.

ФБУ