25 квітня в м. Івано-Франківськ відбувся 3 тур Чемпіонату України з баскетболу 3х3 Про Ліга Паріматч.

Сумська область була представлена двома чоловічими командами – СумДУ та СумДУ-2.

В групі В перша команда тріумфувала в обох зустрічах з однаковим рахунком:
«СумДУ» – «Как хочешь» 22:6;
«СумДУ» – «Ball don`t lie» 22:6.

Так само перше місце в групі С посіла друга команда. Спочатку технічна перемога через неявку суперника, а потім доволі важка звитяга над резервістами місцевої «Говерли»:
«СумДУ-2» – «Favorit Motors» 7:0;
«СумДУ-2» – «Команда Аліка» 16:13.

На чвертьфінальній стадії змагань сумським колективам протистояли місцеві команди. І якщо основний склад знову не мав проблем з суперником, то гравцям дубля довелося долати міцний спротив команди з Калуша:
«СумДУ» – «Circle of Kingz» 22:11;
«СумДУ-2» – «FavoritM» 21:17.

На жаль, турнірна сітка звела сумські команди на стадії півфіналу, де сильнішими прогнозовано стали гравці основного складу:
«СумДУ» – «СумДУ-2» 22:13.

У грі за бронзові медалі звітного туру перші декілька хвилин точилася рівна боротьба (4:4), але серія дальніх кидків дозволила нашим дублерам трішечки вирватись вперед (11:7). Після цього суперник знову повернув інтригу (11:10). Втім, ненадовго – ініціативу знову перехопили сумчани та довели гру до впевненої перемоги
«СумДУ-2» – «SH» 21:14.

Бронзовими призерами 3 туру чемпіонату України стали: Іван Торба, Максим Сидоренко, Даніїл Карпов та Іван Нестеренко.

У фіналі підопічні Ярослава Ковальова зустрілися з гравцями місцевої «Говерли». Старт протистояння краще вдався господарям (3:6), однак сумчани швидко повернули інтригу (7:6). Втім на екваторі поєдинку господарі знову повели +3 (8:11). Надалі сумчани то скорочували відставання, то знову відпускали суперника. Розв’язка наступила на останній хвилині, коли за 47 секунд сумчани зрівняли рахунок (18:18). За наступні 40 секунд суперники обмінялися набраними очками, однак за 5 секунд до кінця гри саме СумДУ поставив фінішну крапку. За час, що залишався, місцева команда вже не встигла зробити кидок.
«СумДУ-2» – «Infinite Tsukuyomi» 20:19.

Золоті медалі туру завоювали: Ігор Стародуб, Віталій Ігнатченко, Всеволод Чесак та Вадим Биков.

Крім того, Всеволод Чесак став MVP змагань.

Четвертий тур Чемпіонату України з баскетболу 3х3 Про Ліга Паріматч попередньо заплановано провести 1 травня в Києві, а фінальний етап змагань – 8 травня.

PRO Ліга Паріматч 3х3