12-13 травня команда Вищої ліги на своєму домашньому майданчику організувала перегляд молодих баскетболістів. Це стало першим кроком у формуванні ігрового колективу на наступний сезон.
Як і афішувалося, перегляд мав на меті не просто розпочати відбір потенційних гравців, а і запросити їх на навчання. Адже саме студенти університету мають складати основу команди. А університет створює усі умови не тільки для навчання, але і різнобічного розвитку, в тому числі професійного і спортивного зростання.

Головний тренер Ярослав КОВАЛЬОВ провів серію тренувань, на яких слідкував за правильністю виконання вказівок, наявністю особистих навичок, фізичною витривалістю, розумінням елементів гри. Він відзначив, що працювати з молодими гравцями дуже цікаво, адже є можливість бачити прогрес, допомагати розвиватися, виходити на новий рівень. В той же час, далеко не всі спортсмени зможуть стати професіоналами. Існує безліч факторів, які можуть стати на заваді успішній спортивній кар’єрі. Тому поєднання спорту з можливістю отримувати освіту – це чудова нагода мати страховку в житті.

Загалом варто відзначити потенціал гравців, які взяли участь у перегляді. Приємно, що більше 20 учасників прибули до Сум з інших регіонів України. Уже найближчим часом частина з них зможе знову опинитися в стінах Сумського державного університету в якості абітурієнтів, студентів та гравців баскетбольної команди.