Турніром до дня захисту дітей у Путивлі відкрито новий вуличний баскетбольний майданчик.

1 червня в Путивлі відбувся турнір з баскетболу серед юнаків 2009 р.н. і молодших на Кубок торгової марки «ЗОЛОТО ІНКІВ». Додає вагомості цій події той факт, що змагання пройшли на новому вуличному баскетбольному майданчику. Навряд чи цим здивуєш когось у Києві чи Харкові, де щорічно будуються десятки сучасних спортивних майданчиків, але для районного центру Сумської області це суттєвий крок у популяризації та розвитку баскетболу.

У змаганнях взяли участь дві команди з обласного центру, дві команди Слобожанського ліцею Харківської області та одна місцева команда. Незважаючи на прохолодну погоду, на майданчику було гаряче.

У запеклій боротьбі І місце посіла «Гімназія №1» (м.Суми), тренер-представник – Резніченко Євген. Срібним призером стала команда «Суми-Баскет 2010» (м.Суми), тренер – Ігор Борсук. Бронзові медалі дісталися БК «Партизан» (м. Путивль), тренер – Олександр Цвєтков. Окрім кубків та грамот, діти отримали солодкі подарунки від ТМ «Золото Інків».

Роман Якименко, приватний підприємець та путивльський меценат: «Нарешті завершилися роботи над проектом, який тривав близько 4,5 років. Тоді ми трохи підлатали покриття та встановили щити. Пару років тому ми прийняли рішення повністю оновити майданчик. Не буду вдаватися у всі нюанси та описувати проблеми, з якими стикнулися. І ось минулого року залили бетонну подушку, встановили конструкції та щити, а перед початком нинішнього літнього сезону уклали безшовне гумове покриття. Фінансово та організаційно все лягло на плечі ТОВ «Якименко» та ТОВ «Сейм-Агро». Багато консультувалися, вивчали це питання. Звичайно, допомагали виконувати роботи і місцеві любителі баскетболу, і працівники місцевого фахового коледжу СНАУ, на території якого знаходиться «об’єкт». Намагалися все робити за сучасними стандартами. Тож сподіваємося, що майданчик прослужить довго та стане улюбленим місцем місцевих дітей і любителів баскетболу. Тут є і безкоштовний Wi-fi, і нічне освітлення. Вже зараз тут збирається багато молоді, щоб побігати з м’ячем, подивитися, поспілкуватися, активно і весело провести час. Радий, що нарешті дочекалися паузи у сезоні дощів, тож ми встигли завершити усі роботи та провести турнір-відкриття до Дня захисту дітей. Це було важливо і знаково для нас. Адже фраза «Діти – наше майбутнє» – це не просто слова. Їх треба підкріплювати справами. І ми вже почули безліч слів вдячності від місцевих жителів, керівництва «Путивльського фахового коледжу Сумського НАУ», схвальних коментарів від користувачів соцмереж, слів «білої заздрості» навіть від мешканців обласного центру. А значить, ми на правильному шляху. Все буде БАСКЕТБОЛ».