Тростянець відкриє новий сезон. l Етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3.

В Україні стартує літній сезон 3х3. Федерація баскетболу України готова розпочати ефектний та емоційний сезон. Незабаром буде оприлюднено повний календар чемпіонату України. Головний чемпіонат країни 3х3 вбере у себе серію етапів та масштабні PRO тури Паріматч.

Літній сезон 3х3 стартує з середини червня і завершиться в серпні. Переможець літнього сезону отримає від ФБУ (Федерація баскетболу України) путівку на один із Челенджерів FIBA3x3. Стартовим етапом чемпіонату України стане турнір у Тростянці, який відбудеться 19-го червня. Етап чемпіонату України на Сумщині прийме пам’ятка архітектури XVIII століття – Кругли двір, який є окрасою Тростянця. Саме біля нього буде розміщено два професійні ігрові корти FIBA. Окрім традиційних змагань, серед чоловічих та жіночих команд ФБУ готує турніри U18 та U16. Відзначиться відкриття сезону і солідним призовим фондом. Він складатиме 50 тисяч гривень. Стартовий тур відзначиться насиченою шоу-програмою, серією майстер-класів, інтерактивними ігровими зонами та присутністю футкортів для гостей.

Реєстрація на тур у Тростянці уже відкрита, тому не зволікай стартувати з кращими командами України у сезоні 3х3 та відкрити нову локацію. Два учасники фіналів чоловічих та жіночих змагань цього етапу чемпіонату України отримають путівки у PRO тур Паріматч 3х3, який на початку липня прийме Київ.

Реєстрація: https://bit.ly/3zamgNv