В Тростянці пройшов стартовий етап чемпіонату України з баскетболу 3х3. 18 команд  – 6 в жіночій категорії та 12 в чоловічій, боролися за дебютну перемогу в сезоні. Призовий фонд турніру склав 50 тисяч гривень.

В жіночій категорії участь брали шість команд поділені на дві групи по три в кожній: Франківськ-ПНУ, Блискавка, КЗ ПСДЮСШОР-2 (1) в групі А та Energy, Forward і КЗ ПСДЮСШОР-2 (2) в групі B.

Франківськ-ПНУ у складі Альони Самохвалової, Люсі Волнянської, Олени Бойко та Ольги Боровець виявився найсильнішим. Команда здобула дві перемоги у двох матчах в своїй групі, і впевнено пройшла плей-оф, перегравши у фіналі КЗ ПСДЮСШОР-2 – 18:14.

Серед чоловіків за перемогу на старті сезону боролися аж 12 колективів: Deaf, Kontora, Дядя Ваня, Чача, Промбудсфера, Похилі, СумДУ, Фунтик, Play Light, Володя, Профільтех Житомир та Десна.

Перемогу у цій напруженій битві святкувала команда Kontora (Анатолій Конєв, Костянтин Анікієнко, Олександр Кодола та Олексій Адедіран). Вони перемогли Prombudsfera в овертаймі 22:20. Матч став справжньою прикрасою турніру, як і належить фіналам. За 5 секунд до завершення основного часу Prombudsfera влучним дальнім перевела поєдинок в екстратайм, але там все ж сильнішою була команда Kontora. Третє місце за додатковими показниками зайняла команда – BC SumDU (Ігор Стародуб, Сергій Старцев, Максим Михайлов та Олександр Бречка.

Окрім дорослих команд, змагалися також юнаки в двох категоріях: кадети (12-15 років) та юніори (15-18 років).

В категорії кадетів участь взяли чотири команди: Greek Freak, Суперзаври, Партизан 06 та Ельдорадо. Перші проявили себе на груповому етапі, перемігши кожного з суперників, а в плей-оф лише продовжили свою впевнену ходу. Спочатку в півфіналі переграли в суху Суперзаврів – 21:0, а у фіналі здолали Партизанів – 13:11.

Тож, Євген Міхалов, Марк Осуховський, Іван Гриценко та Максим Тютькін стали переможцями стартового етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів.

Серед юніорів боротьба була більш конкурентною. Участь у турнірі взяли сім команд поділені на дві групи – в пулі А грали СумДУ, Puma, Партизан 05, а в пулі B Modjo, Мамбас, Козаки та Золото Інків.

В плей-оф виходили по дві найкращі команди з групи. Загалом, до фіналу дійшли переможці своїх пулів СумДУ та Modjo. У напруженому протистоянні за чемпіонство вікторію здобули перші – 16:8.

ВІДЕО