Трохи більше місяця залишається до початку чергового Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Федерація баскетболу України посилила вимоги до учасників змагань, у результаті чого очікується перехід вітчизняного баскетболу на більш професійний рівень. В той же час суттєво зростають фінансові зобов’язання клубів, тож критичним постає питання пошуку додаткових ресурсів. А ми вже не перша і, впевнені, не остання команда, яка публічно звертається за підтримкою.

Партнерська рада нашого клубу – коло осіб, установ та організацій, яким небайдужий баскетбол у місті Суми та регіоні.

Це можливість рекламувати свій бренд, товар чи послугу, демонструвати (в тому числі відкрито) свою підтримку баскетболу, спілкуватися між собою на іграх та поза ними, бути в центрі подій та бачити «життя» баскетбольної команди зсередини. Для потенційних партнерів та вболівальників ми поступово будемо відкривати завісу сезону, що наближається. Серед «видимих» змін – трансляція ігор з трьох камер та проведення ігор на майданчиках, що мають не менше, ніж 300 сидячих місць для глядачів. Тож домашньою ареною БК «СумДУ» у наступному сезоні має стати Палац студентського спорту, який усі ми знаємо, як «Манеж»!!!

Двері партнерської ради завжди відкриті для бажаючих. Щоб дізнатися умови та долучитися, пишіть нам у соціальні мережі або звертайтеся за телефоном 066-534-21-83 (Начальник команди БК “СумДУ” – Микола Гуменний).

Будемо щиро вдячні за репост! До зустрічі у новому сезоні!!!