23 серпня відбувся Кубок міського голови м. Ромни з баскетболу 3х3, який став другим етапом літнього чемпіонату Сумської області 2021 року. Сам захід вже традиційний і присвячений Дню Незалежності України.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з Сумської, Полтавської та Чернігівської областей. Загалом у трьох вікових категоріях змагалося 25 команд.

У наймолодшій категорії боролися 6 команд юнаків та дівчат віком до 13 років. У підсумку бронзові медалі здобули гравці команди «Сумбулз» (м. Суми), які у грі за ІІІ місце здолали своїх «одноклубників» з рахунком 10:2. Переможцями категорії став путивльський «Партизан U-13», який у фіналі переміг роменську «ЗОШ №11» з рахунком 15:5.

Склад команди “Партизан U-13”: Горб Євген, Соколов Владислав, Третьяк Олексій та Тітов Іван.

Юнацька категорія «до 15 років» зібрала 8 команд. У бронзовому фіналі роменські «Козаки» виявилися сильнішими за путивльський колектив «Дядя Ваня» – 10:8. Втім, у грі за золоті медалі категорії «Партизан U-15» помстився за своїх земляків, здолавши місцеву команду «Соль» з рахунком 17:11.

Склад команди “Партизан U-15”: Немцев Іван, Гудимов Тимофій, Петров Ілля та Шевцов Артем.

Під час невеликої перерви було проведено кидковий конкурс “Струмок”, за результатами якого розіграно футболку від БК “СумДУ”. Незважаючи на велику кількість учасників, перемогу здобув один з наймолодших – гравець команди “Партизан U-13” Владислав Соколов.

Гравець команди “Партизан U-13” – Владислав Соколов.

За головний кубок змагань у дорослій категорії боролися 11 колективів. На півфінальній стадії зустрілися давні друзі та надпринципові суперники – «Inglorious Bustards» (м. Ромни) та «Відьмаки без козака» (м. Путивль). У напруженій грі, достойній фіналу, з мінімальною перевагою 11:10 перемогу святкували «Відьмаки…». У другому півфіналі «Козаки» (м. Ромни) лише на початку зустрічі чинили спротив «Олімпу» (м. Конотоп). У підсумку – 9:18 – і конотопський колектив доволі несподівано дістається фіналу змагань.

У грі за бронзові нагороди дорослої категорії зустрілися місцеві «Inglorious Bustards» та «Козаки». Перші з самого початку заволоділи перевагою та втримували її до фінального свистка – 19:14.

Практично за тим самим сценарієм розгорталися події і у фінальному протистоянні. Щоправда, «Відьмаки без козака» не стали чекати закінчення ігрового часу, а зафіксували дострокову перемогу над «Олімпом» з рахунком 22:15.

Склад команди “Відьмаки бе з козака”: Шевцов Артем, Соловйов Роман, Цвєтков Олександр та Півень Сергій.