З 24 по 26 лютого баскетбольний клуб “Збірна Сумської області-БК “СумДУ” змагатиметься в останньому турі чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги. Там сумчани боротимуться за потрапляння до вісімки кращих команд України.

“Останній тур був дуже напружений. Ми першу гру грали понад чотири години, постійно були повітряні тривоги. А така гра була цікава, закінчилась в овертаймі. Погано, що не на нашу користь”, — розповів Ярослав Ковальов, головний тренер “Збірної Сумської області-БК “СумДУ”.

Наприкінці минулого тижня, 10-12 лютого, у матчах регулярного чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд вищої ліги його команда один матч програла у овертаймі (миколаївському “Ніко-Баскет” 86:89) і дві гри виграла (у “Чернігова-ШВСМ” 86:62 та у БК “Полтава” 86:46).

15 лютого гравці команди тренувались у умовах, наближених до матчів чемпіонату, провели двосторонню гру. Баскетболісти відточували свої навички як у нападі, так і у захисті.

Ігор Стародуб — найстарший гравець сумської команди. У поєдинку проти миколаївців він набрав 28 очок, у матчі проти команди Чернігова – 25, і проти полтавчан лише три очки. Щоправда, в останньому матчі провів на майданчику менш як дві хвилини.

“Поки у нас йде гарна серія перемог. П’ять з шести – це гарно для нас. Тому у всіх гарний настрій”, — прокоментував тренування Ігор Стародуб.

Іван Філоненко наразі серед тих, кого називають “молодими”. Говорить, наразі команда готується до заключних матчів регулярного чемпіонату. Потім у планах – потрапляння до вісімки кращих. А там, сподівається, і фінал.

Суспільне: Суми