5 березня 2023 року у Києві відбувся третій етап Кубку України з баскетболу 3х3. Змагання ФБУ в цьому сезоні присвячені пам’яті загиблих Захисників України.

Нагадаємо, що столичний тур Кубку України з баскетболу 3х3 присвячений пам’яті Сергія Мельниченко (Позивний “Раннер”). Уродженець с. Гатне Київської області загинув 8 травня 2022 року під час оборони міста Маріуполь на заводі “Азовсталь”.

На третій етап заявилось 10 чоловічих команд та 3 жіночі.

У чоловіків переможцем стала команда Київ-Баскет, за яку зіграли: Олександр Дюпін, Артур Фреш-Стаханов, Лєв Кошеватський та Антон Мусієнко. В фіналі вони з рахунком 21:16 переграли наших хлопців з команди ЗСО-БК “СумДУ”, за яку зіграли: Іван Філоненко, Олексій Гончаров, Максим Михайлов та Ігор Стародуб.

Бронзу здобули баскетболісти ще однієї команди Kyiv Basket, в складі: Сергія Юрченко, Ігоря Дубоненко, Вадима Заплотинського та Ярослава Швеця. В матчі за 3-е місце вони виявились сильніше за БК “Хмельницький”.

Інформацію про турнір

Всі ігри ЗСО-БК “СумДУ”

У жінок змагання завершились тріумфом київських баскетболісток. Золото етапу виграла команда Київ-Баскет-1, у складі: Анастасії Любенської, Кіри Соценко, Марії Рудакової та Анни Тонконожко.

У фіналі вони з рахунком 16:11 вони переграли команду Київ-Баскет-2, за яку грали: Марина Лікар, Євгенія Мальченко, Анастасія Напненко та Анна Абрамова. Третє місце в підсумку у команди ЗСО-БК “СумДУ” в складі: Влади Фенько, Вікторії Колесник, Вікторії Майбороди та Юлії Федорченко.

ЗСО – БК “СумДУ” (Суми) – Київ-Баскет-1 3:21.

ЗСО – БК “СумДУ” (Суми) – Київ-Баскет-2 7:15.

Відео

Склад кома