Юнаки 2008-2010 р.н. зустрілись у Сумах у рамках відбіркового турніру з баскетболу 3х3. На змаганнях 18 квітня відбиралися команди для участі у V Всеукраїнській Гімназіаді.

“У Суми з’їхалися дванадцять команд з Сум, Путивля та Конотопу. На базі команди-переможців ми сформуємо команду, яка представлятиме Сумщину на Гімназіаді”, — розповів головний суддя змагань, головний тренер збірної України з баскетболу 3х3 серед гравців до 17 років Ярослав Ковальов.

“Хочу, щоб команди, молодші за інших учасників, набрались досвіду. Адже в такому форматі ми граємо вперше. І, звісно, хочеться перемоги. Або хоча бути в призах”, — сказав тренер команд БК “Суми-Баскет” Ігор Борсук.

Три команди на турнір привіз з Путивля Олександр Цвєтков. “Головне для хлопців — це досвід. І від перемоги ми не відмовимося”, — зазначив Олександр.

На першому етапі команди грали у групах. По дві кращі команди чотирьох групах грали у плей-офф.

У підсумку краща з трьох команд, які тренує Ігор Борсук, “Суми-Баскет-2”, посіла на турнірі підсумкове восьме місце. Вихованці Олександра Цвєткова – команда “ГСВ” – поступилась у “бронзовому” матчі і посіли четверте місце.

“Бронзу” здобули баскетболісти другої команди дитячо-юнацької спортивної школи Конотопа. “Срібло” у Конотоп везуть баскетболісти першої команди конотопської ДЮСШ. “Золото” у Сумах залишили баскетболісти команди Sumy Bulls.

Підсумкова таблиця

Відео