Турнір з баскетболу 3х3 у рамках відбору на всеукраїнську Гімназіаду відбувся у Сумах. Участь у турнірі взяли дівчата 2008-2010 років народження з Сум, Конотопу та Путивлю.

“Команди зіграють у двох групах. Після цього стартує стадія плей-офф, у якій перші місця зіграють з четвертими, а другі – з третіми”, – розповів головний суддя змагань Ярослав Ковальов.

18 квітня юнацька команда Олександра Цвєткова посіла четверте місце. Наразі він розраховує на дівчат. “Хлопцям вчора трохи не вистачило до медалей. На дівчат сьогодні маю медальні сподівання”, – розповів тренер.

Результати

Групова стадія

Плей-офф та фінали

У підсумку одна з команд Олександра Цвєткова “ПартізанЧікі” посіла у групі четверте місце й у чвертьфіналі вийшла на другу команду – “Партизан”.

“ПартизанЧікі” поступились суперницям і посіли у підсумку 7 місце. Програвши у чвертьфіналі сумчанкам з КДЮСШ №1, шостими фінішували на турнірі дівчата з “Партизанок”.

“Партизан” (здолавши у півфіналі другу команду Конотопа) в фіналі зустрівся з першою конотопською командою і здобув “золото”. “Срібло” дісталось першій команді конотопської ДЮСШ, “бронзу” вибороли баскетболістки другої конотопської команди.

Склад переможців – “Партизан” (Путивль): Фріму Діана, Биваліна Вікторія, Новікова Анастасія та Малиш Аліна (тренер – Цветков Олександр).

Підсумкові місця команд

Відео

Посилання на турнір – тисни тут!!!