10 червня, в столичному ПС Венето відбувся фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд U-23. Фінальний тур, нагадаємо, присвячений Артему Соханю.

В фінальному етапі турніра взяли участь 8 чоловічих команд, які було розподілено на два квартети. По дві кращі команди з групи виходили до півфіналу.

З групи А до півфіналу вийшли команди ЗСО-СумДУ та Україна U-17, а з групи В – БК “Хмельницький” та друга команда ЗСО-СумДУ. В півфіналі в матчі двох сумських команд 21:11 виграла перша команда ЗСО-СумДУ, а ось в другому півфіналі команда Україна U-17 обіграла БК “Хмельницький” 14:12.

Чемпіоном України стала команда ЗСО-СумДУ, яка в фінальному матчі впевнено обіграла Україну U-17 з рахунком 21:12. Переможцями стали: Олександр Дюпін, Іван Філоненко, Максим Махайлов та Родіон Кузьмін. В складі України U-17 зіграли: Олександр Бунос, Максим Грищук та Назар Король.

MVP фінального етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд U-23 визнано гравця СумДУ – Максима Михайлова.

Бронзові нагороди здобули баскетболісти БК “Хмельницький” – Андрій Анісков, Олександр Бужанський, Єгор Глущенко та Нікіта Когут. Вони у матчі за 3 місце обіграли ЗСО-СумДУ-2 з рахунком 20:19.

Повні результати змагань дивіться за посиланням.

Змагання Кубку України з баскетболу 3х3 в цьому сезоні присвячені пам’яті загиблих Захисників України. Протягом кожного туру буде вшанована пам’ять українських героїв, які поклали своє життя задля свободи України, а призовий фонд кожного туру буде передано родинам загиблих Героїв в містах, де будуть відбуватись змагання.

Джерело: ФБУ