08 липня 2023 року у спортивному залі 3-го корпусу СумДУ (Суми) відбувся перший тур Літнього Кубка Сумської області з баскетболу 3х3. У змаганнях прийняла участь 21 команда з Сум, Путивлю та Ромен. Ігри проводили у чотирьох вікових категоріях: кадети (U-15), кадетки (U-15), юніорки (U-18) та юніори (U-18).

У змаганнях кадетів (U-15) взяло участь 5 команд, які зіграли по коловій системі. У підсумку перше місце зайняла команда – “Дядя Ваня” з міста Путивль, яка перемогла у всіх чотирьох іграх. А от найцікавіша ситуація виникла у розподілі місць з другого по четверте, де одразу три команди здобули рівну кількість перемог і поразок, але у підсумку за додатковими показниками друге місце вибороли юні баскетболісти з Сум – “Суми-Баскет”, а трете місце – “Sumy Bulls – 2009”.

У змаганнях кадеток (U-15) взяло участь шість команд, які були розподілені на дві групи. Після групових змагань утворилося дві пари півфіналісток. У першій парі зустрилися дві путивльські команди, а у другій – сумські.

Півфінал

“За маму і гречку” (Путивль) – “Мармишкі” (Путивль) 11:6.

“КДЮСШ-1” (Суми) – “Суми” (Суми) 9:4.

До фіналу пройшли команди “За маму і гречку” (Путивль) та “КДЮСШ-1” (Суми), де сильнішими виявилися дівчата з Путивлю, які перемогли господарок майданчику з рахунком 6:2.

Фінал Кадетки (U-15)

“За маму і гречку” (Путивль) – “КДЮСШ-1” (Суми) 6:2.

У категорії юніорок (U-18) було заявлено тільки дві сумські команди, які зіграли одну гру та визначили переможця у цій віковій групі.

“Фенербахче” (Суми) – “Патрон” (Суми) 14:9.

І найцікавіші змагання проходили у категорії юніори (U-18). Вісім команд було розподілено на дві групи, де перші два місця виходили до півфіналу. У підсумку, на стадіїї 1/2 фіналу зустрілися команди “Сверхи” (Путивль) та “Соль” (Ромни), де впевнену перемогу святкували перші з рахунком 19:3, а у другому півфіналі відбулося сумське “дербі” між “Sumy Bulls U-18 hot” та “Sumy Bulls”, де перемогу здобули другі з рахунком 8:18.

У матчі за третє місце перемогу здобули роменчани, які впевненно перемогли сумських однолітків з рахунком 13:5. А от фінал вийшов надцікавим. З самого старту путивльські “стрітболісти” пішли у відрив і практично до останьої хвили тримали гру під власни контролем, але зарано почали святкувати перемогу і за 15 секунд до завершення матчу підпустили сум’ян на відстань однієї влучної двохочкової атаки. Шанс на рівний рахунок у господарів майданчику був, але гості не дали виконати спробу із-за “дуги”, а змусили гравця ‘Sumy Bulls” пройти під кільце і здобути лише одне очко, після чого ігровий час завершився з підсумковим рахунком 15:14.

Фінал. Юніори U-18

“Сверхи” (Путивль) – “Sumy Bulls” (Суми) 15:14.

Вітаємо переможців та запрошуємо усіх через два тижні до Путивлю, де відбудеться другий тур змагань.