Чоловіча збірна України U-21 вже цього тижня стартує в сезоні Ліги націй з баскетболу 3х3. 14, 15 та 16 липня перші три етапи для нашої збірної відбудуться в рамках туру у французському Вуароні. В цьому турнірі також візьмуть участь команди Франції, Нідерландів, Румунії, Латвії та Словаччини.

В рамках групового раунду на етапі у Вуароні збірні буде розподілено наступним чином: 

14 липня (група В): Нідерланди, Латвія, Україна 
15 липня (група В): Франція, Латвія, Україна
16 липня (група В): Нідерланди, Румунія, Україна

Після виступу на турнірі у Франції наша збірна переїде до Румунії, де зіграє ще три етапи в рамках другого туру Ліги націй, який прийматиме Бухарест. В цьому турнірі братимуть участь ті самі команди, які гратимуть у Франції.

Про склад команди на Лігу націй, підготовку та цілі прес-служба ФБУ поговорила з наставником чоловічої збірної України U-21 з баскетболу 3х3 Володимиром Журжієм.

  • Перед стартом Ліги націй ми проведи місячні збори в Івано-Франківську. За цей час ми взяли участь у двох турнірах. Перший – це тур чемпіонату України в Івано-Франківську на початку липня, де хлопці зайняли перші місце.
  • На вихідних ми зіграли у хорватському Б’єловарі. Потужний, представницький турнір з командами рівня Челлерджер. Ми вже третій рік граємо на цьому турнірі і з кожним роком тут все більш сильний склад учасників при чудовій організації. Цього року були команди з Латвії, Боснії, Сербії. Ми оцінили свої сили, я дуже задоволений цими іграми.
  • Гадаю, що ми непогано підготувались і готові показувати хороший баскетбол.

На перші три стопи у Францію поїдуть: Максим Михайлов з БК “СумДУ” (Суми), Данило Марків з БК “Старий Луцьк”, Нікіта Когут з БК “Хмельницький” та Олександр Дюпін – єдиний з минулорічного складу на чемпіонаті світу.