Новим клубом гравця стане столичний “Київ-Баскет”.
Для того, щоб пояснити значимість цього спортсмена для сумського баскетболу, варто звернутися до історії та статистики.
У 2014 році після декількарічної паузи команда Сумського державного університету (вперше під брендом БК СумДУ) поновила участь в офіційних Чемпіонатах України з баскетболу. В розпал того сезону команду поповнив 17-річний студент-першокурсник факультету економіки та менеджменту СумДУ з Краматорська, який вже з першої гри став одним з улюбленців місцевої публіки. Це і був Ігор Стародуб.

З того часу і досьогодні він залишався єдиним баскетболістом, який відіграв за БК СумДУ усі 9 сезонів (2014-2023 р.р.), вдосконалювався сам і допомагав популяризувати баскетбольні Суми.
За цей час в Першій, Вищій, Молодіжній і Студентській баскетбольних лігах Ігор відіграв понад 250 офіційних матчів, в яких набрав близько 4500 очок! За результатами 7 з 9 сезонів він віддавав найбільшу кількість результативних передач, а останні три сезони ставав також найрезультативнішим гравцем команди. У сезоні 2022/2023 рр. Ігор Стародуб визнаний найкращим захисником Вищої ліги України.

Варто окремо відзначити і досягнення Ігора в баскетболі 3х3: багаторазовий переможець і призер дорослих, молодіжних і студентських Чемпіонатів та Кубків України з баскетболу 3х3, в тому числі у 2023 році – Чемпіон України та срібний призер Чемпіонату Європи серед університетів.
Ігор Стародуб назавжди вписав своє ім’я в сучасну історію команди. Без перебільшення, він заслуговує стати першим гравцем, який потрапить в “Залу Слави “БК СумДУ””, якщо така команда взагалі залишиться, а така зала колись з’явиться.

Насправді Ігор вже давно переріс Вищу лігу, але навіть у складні часи залишався вірним команді та своєму слову.
Проте настав час спробувати сили у найсильнішому дивізіоні українського баскетболу. На жаль, на даному етапі це не видається можливим зробити в Сумах.
Капітане, “7”-ка, щиро бажаємо тобі успіху в новому колективі і ДЯКУЄМО за все!

Микола Гуменний, спеціально для www.basket.sumy.ua