У суботу, 9 вересня 2023 року, у спортивному залі 3-го корпусу СумДУ (м.Суми) відбувся фінальний етап чемпіонату Сумської області з баскетболу 3х3 серед кадетів, кадеток, юніорів та юніорок.

На жаль в ньому не змогли взяти участь всі команди, які брали участь у попередніх етапах, що відбулися у Сумах, Путивлі та Ромнах. Всього у фіналі було визначено переможців у чотирьох вікових категоріях.

Тому давайте по порудяку.

Вікова категорія: Дівчата.

У змаганнях взяло участь чотири команди, які зіграли по круговій системі. У підсумку фінальні місця розподілилися так:

Перше місце зайняла команда “Пантери” у складі: Мельник Анастасія, Стецій Олександра, Зінченко Вікторія та Кравченко Альона. Вітаємо дівчат!!!

Вікова категорія: Хлопці. Кадети (U-12).

Змагалися п’ять команд, які зіграли по колу. Так вийшло, що саме в останній грі зустрілися команди, які у своєму доробку мали по три перемоги. У підсумку команда КДЮСШ №1 перемогла Суми-Баскет-1 з рахунком 10:8 і здобули звання переможців фінального етапу у своїй віковій категорії.

Склад переможців: Глущенко Артем, Карпенко Іван, Поцелуєв Володимир та Осташевський Кирил.

Вікова категорія: Хлопці. Кадети (U-14).

У цій віковій категорії змагалися шість команд, які були розділені на дві групи за рейтингом. У фіналі “Сумські бики-2009” перемогли команду КДЮСШ №1 з рахунком 11:7. Третє місце за додатковими показниками зайняли юні баскетболісти з “Суми-баскет”. Вітаємо всіх призерів!!!

Склад переможців – “Сумські бики-2009”: Прийменко Борис, Бобко Іван, Дремов Володимир та Курбет Тимур.

Вікова категорія: Хлопці. Юніори (U-18).

У найстаршій віковій групі, також прийняло участь шість команд, які були розділені на дві підгрупи. По дві команди з групи вийшли до півфіналів. В першому півфіналі “Кочевники” обіграли “Доміно” 17:7, а “Sumybulls” здолали “Solid Bilders” 6:4. Переможцями змагань стали “Кочевники”, які перемогли “Sumybulls” 8:4. Третє місце за додатковими показниками посіли “Solid Bilders”.

Склад команди “Кочевники”: Назар Зима, Ярослав Титаренко, Данііл Колесник та Нікіта Гузєєв.

Сторінка змагань (турнірні таблиці і результати)

Цим змаганням завершився літній сезон. Всі призери фінального етапу отримали від президента федерації баскетболу Сумщини Ковальова Ярослава пам’ятні статуетки. Чекаємо всіх любителів баскетболу на ігрових майданчиках області вже у новому сезоні.