Баскетбольний клуб Сумського державного університету на нинішній літній Універсіаді вперше здобув чемпіонський титул серед чоловічих команд.

11 червня спортсмени та тренер команди Ярослав КОВАЛЬОВ приймали вітання в альма-матер: від ректора Василя КАРПУШІ, представників управлінського менеджменту, які опікуються спортивним напрямком, а також від професора кафедри економiки, підприємництва та бізнес-адміністрування, ветерана баскетболу університету та ідейного наставника нинішньої команди Леоніда МЕЛЬНИКА.

Зустріч відбулася у спортивному залі, де баскетболісти вже розпочали ігрові тренування.

«Я дивився фінальний матч. І мені подобається ваш настрій. Ви продемонстрували незламний дух українців, силу характеру та надзвичайну волю до перемоги», – поділився враженнями ректор СумДУ.

Василь КАРПУША подякував спортсменам та тренеру за чудову гру і блискучий результат, відзначив великий внесок наставника – Ярослава Ковальова, його ентузіазм, турботу про кожного гравця, відданість улюбленій справі, побажав команді впевнено підкорювати нові вершини успіху.

«БК СумДУ цього року відзначає ювілей – 10 років. За цей час ми намагалися створити потужну, конкурентоспроможну команду, яка б гідно представляла університет на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, шукали потенційних баскетболістів, формували ігровий колектив. І результати, здобуті на престижних світових майданчиках, свідчать, що нам це вдається. Ми щороку підвищуємо рівень командної гри», – наголосив Ярослав КОВАЛЬОВ.

Тренер баскетбольної команди відзначив системну підтримку спорту керівництвом університету, подякував ректору за розуміння потреб клубу, сприяння в організації участі спортсменів у змаганнях.

Гравці БК СумДУ вже готуються до нових спортивних випробувань, вірять, що попереду нові визначні перемоги. Упевненості в цьому, за словами Івана ФІЛОНЕНКА та Вячеслава КІКТЄВА, додають командний дух і любов до баскетболу.

Джерело – СумДУ