30 червня 2024 року в Житомирі відбувся перший етап Кубку України з баскетболу 3х3. В чоловічій сітці змагань взяли участь 16 команд, які було розподілено на чотири групи. Лише кращі команди з кожної з груп отримали місце в плей-оф — у півфінальній стадії.

Вигравши всі матчі в своїх підгрупах у півфінал вийшли команди Полісся (Данило Марків, Олександр Шепелев, В’ячеслав Марків, Михайло Нейжмак), СумДУ-1 (Ігор Стародуб, Максим Михайлов, Родіон Кузьмін, Микита Бондаренко), СумДУ-2 (Данило Карпов, Максим Грищук, Микита Кобилинський, Олексій Ларін) а також команда Picture together (Данило Овчаренко, Дмитро Кравченко, Вадим Довидний, Владислав Лукинський). 

В піфінальному матчі команда СумДУ-1 перемогла команду СумДУ-2 з рахунком 17:14, а Picture together здолала Полісся — 18:15. Полісся виграв матч за третє місце (19:15), а в фіналі СумДУ-1 в овертаймі виявив перемогу у протистоянні з Picture together — 21:19.

Таким чином, СумДУ-1 стала єдиною командою на турнірі, яка подолала турнірну дистанцію без поразок, вигравши всі чотири матчі етапу в Житомирі. 

MVP турніру було визнано гравця переможців Ігоря Стародуба.

Нагадаємо, загальний призовий фонд 1-го етапу Кубку України становив 42 000 грн. 50% призового фонду будуть передані на потреби ЗСУ.

Джерело – ФБУ